W:O:A METAL BATTLE UKRAINE

РЕЄСТРАЦІЯ

Гурти, які бажають взяти участь у Metal Battle Ukraine, повинні прочитати та прийняти наступні правила та норми, і лише після цього надіслати нам свою заявку.

 

ПРОЦЕДУРА КОНКУРСУ

Metal Battle - це багатоетапний процес. У багатьох країнах, щорічно проводяться відбіркові концерти Metal Battle, які закінчуються півфінальним шоу (Національний Фінал), у якому журі обирає переможця.

Відбіркові та півфінальний конкурси Metal Battle Ukraine проводяться у Києві. Інтернаціональний Фінал відбувається у Німеччині. Переможець кожної країни гарантовано отримує можливість виступити на найбільшому у світі міжнародному металевому фестивалі W:O:A – Wacken Open Air, який проводиться у серпні кожного року у містечку Вакен.

Усі витрати на подорож та участь у конкурсі гурти покривають за власний кошт (як на Metal Battle, так і на W:O:A). По бажанню гурту-переможця, організатор може надати послугу транспортування гурту і букування готелю на Wacken Open Air.

 

 

ПРАВИЛА КОНКУРСУ

 

СУДДІВСТВО

Організатори призначують журі, у кількості не менше трьох суддів, до складу якого входять діячі музичного бізнесу. Аудиторія не має права і жодного впливу на голосування.

 

ОБЛАДНАННЯ ТА ОСНОВНІ ПРАВИЛА

Організатори забезпечують звукову систему та освітлення, а також звуко- і світло-техніків.

Учасники гуртів використовують персональні інструменти (гітари, бас-гітара, клавішні, педалі, тощо). Гурт може, по бажанню, використовувати власні гітарні підсилювачі, або підсилювачі орендовані організаторами (домовлятися слід заздалегідь). Що до ренти беклайну, кожен гурт домовляється з організаторами завчасно.

Щоб підвести час зміни гуртів до мінімуму, будь-який гурт з барабанщиком-лівшею буде грати або першим, або останнім.

Усі гурти повинні дотримуватися інструкцій, наданих організаторами та стейдж-менеджером.

 

Забороняється використання будь-яких фонограм. Усі гурти повинні грати наживо.

Дозволяється виконували тільки власний матеріал (музика і тексти).

Час виступу кожного гурту затверджує організатор. Стандартний час виступу – 30 хв.

Будь-який гурт, який перевищить ліміт часу виступу, може бути відсторонений від участі у конкурсі!

Мінімальний сет-тайм – 20 хвилин.

Порядок виступу гуртів буде визначено за кілька днів до кожного концерту.

 

Увага! До участі у конкурсі приймаються лише ті гурти, які не мають діючих підписаних контрактів з жодним лейблом і не планують підписувати такий контракт напротязі одного року!!

Гурти, які приймали участь у конкурсах минулих років, але не здобули перемоги у жодному з турів, можуть подавати заявку на наступний рік.

До участі у конкурсі не приймаються гурти, які стали переможцями одного з відбіркових турів Metal Battle минулого року.

Гурти, які стали переможцями півфіналу (Національний Фінал), або фіналу (Інтернаціональний Фінал), більше не мають права приймати участь у Metal Battle, але таким гуртам надається можливість виступити у якості спеціального гостя.

 

ЗАЯВКА

Організатори Metal Battle Ukraine, на свій розсуд, вирішують, які гурти будуть приймати участь у конкурсі, а які ні.

Гурти, участь яких буде підтверджено, отримають лист з підтвердженням на email. Організатори не зобов'язуються письмово інформувати усі гурти, яким буде відмовлено. Організатори мають право відмовити в участі у конкурсі без пояснення причин. 

Гурти, які надсилають заявку на участь у конкурсі, автоматично погоджуються з його правилами та умовами.

Для подачі заявки, перейдіть у розділ ПОДАТИ ЗАЯВКУ.