Правила та норми W:O:A Metal Battle Ukraine

РЕЄСТРАЦІЯ

Гурти, які бажають взяти участь у Metal Battle Ukraine, повинні прочитати та прийняти наступні правила та норми, і лише після цього надіслати нам свою заявку.

ПРОЦЕДУРА КОНКУРСУ

Metal Battle – це багатоетапний процес. У багатьох країнах, щорічно проводяться відбіркові концерти Metal Battle, які закінчуються півфінальним шоу (Національний Фінал), у якому журі обирає переможця.

Відбіркові та півфінальний конкурси Metal Battle Ukraine проводяться у Києві. Інтернаціональний Фінал відбувається у Німеччині. Переможець кожної країни гарантовано отримує можливість виступити на найбільшому у світі міжнародному металевому фестивалі W:O:A – Wacken Open Air, який проводиться у серпні кожного року у містечку Вакен.

Metal Battle Ukraine не є спонсорською чи благодійною організацією. Wacken Open Air також не виділяє коштів на національні відбори. Усі витрати на подорож та участь у конкурсі гурти покривають за власний кошт. Саме тому, перед тим, як подавати заявку, гурт повинен бути впевнений у власних можливостях.

По бажанню гурту-переможця, організатор може надати послугу транспортування і менеджменту гурту на Wacken Open Air. Витрати на подорож також повністю покриває гурт-переможець. Wacken Open Air виплачує лише грошові винагороди п’ятьом першим переможцям інтернаціонального фіналу W:O:A Metal Battle.

ПРАВИЛА КОНКУРСУ

СУДДІВСТВО

Організатори призначують журі, у кількості не менше трьох суддів, до складу якого входять діячі музичного бізнесу.

ОБЛАДНАННЯ ТА ОСНОВНІ ПРАВИЛА

Організатори забезпечують звукову систему та освітлення, а також звуко- і світло-техніків.

Учасники гуртів використовують персональні інструменти (гітари, бас-гітара, клавішні, педалі, тощо). Гурт може, по бажанню, використовувати власні гітарні підсилювачі, або підсилювачі орендовані організаторами (домовлятися слід заздалегідь). Що до ренти беклайну, кожен гурт домовляється з організаторами завчасно.

Щоб підвести час зміни гуртів до мінімуму, будь-який гурт з барабанщиком-лівшею буде грати або першим, або останнім.

Усі гурти повинні дотримуватися інструкцій, наданих організаторами та стейдж-менеджером.

Забороняється використання будь-яких фонограм. Усі гурти повинні грати наживо.

Дозволяється виконували тільки власний матеріал (музика і тексти).

Час виступу кожного гурту затверджує організатор. Стандартний час виступу – 30 хв.

Будь-який гурт, який перевищить ліміт часу виступу, може бути відсторонений від участі у конкурсі!

Мінімальний сет-тайм – 20 хвилин.

Порядок виступу гуртів буде визначено за кілька днів до кожного концерту.

Увага! До участі у конкурсі приймаються лише ті гурти, які не мають діючих підписаних контрактів з жодним лейблом і не планують підписувати такий контракт напротязі одного року!!

Гурти, які приймали участь у конкурсах минулих років, але не здобули перемоги у жодному з турів, можуть подавати заявку на наступний рік.

До участі у конкурсі не приймаються гурти, які стали переможцями одного з відбіркових турів Metal Battle минулого року.

Гурти, які стали переможцями півфіналу (Національний Фінал), або фіналу (Інтернаціональний Фінал), більше не мають права приймати участь у Metal Battle, але таким гуртам надається можливість виступити у якості спеціального гостя.

ЗАЯВКА

Організатори Metal Battle Ukraine вирішують на свій розсуд, які гурти будуть брати участь у конкурсі, а які ні.

Гурти, заявку яких буде підтверджено, отримають лист з підтвердженням на email. Після підписання Умови, гурти приймаються до участі у конкурсі. Організатори не зобов’язуються письмово інформувати усі гурти, яким буде відмовлено. Організатори мають право відмовити в участі у конкурсі без пояснення причин.

Гурти, які надсилають заявку на участь у конкурсі, автоматично погоджуються з його правилами та умовами.